ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΡΕΚΟΡ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ

Πανελλήνια Ρεκόρ Τοξοβολίας

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ATOMIKO

ΑΝΔΡΩΝΓΥΡΟΣ 70μ.657ΣΓΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ3/10/2020Ο.Α.Κ.Α.
ΓΥΝΑΙΚΩΝΓΥΡΟΣ 70μ.655ΨΑΡΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ17-22/05/2004ΒΕΛΓΙΟ
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 70μ.653ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ02-07/07/2012ΔΑΝΙΑ
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 70μ.642ΓΚΟΡΙΛΑ ΑΝΑΤΟΛΗ-ΜΑΡΘΑΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ24-28/03/2015ΕΛΛΑΣ/ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΕΦΗΒΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 60μ.665ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΑ.Ο. ΣΤΟΧΟΣ18/5/2019ΣΛΟΒΕΝΙΑ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 60μ.655ΝΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑΣΚΟΑΑΠΘ29/10/2021ΚΥΠΡΟΣ
ΠΑΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 30μ.698ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΑ.Ο. ΣΤΟΧΟΣ8/9/2018Ο.Α.Κ.Α.
ΓΥΡΟΣ 20μ.691ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΤΟΞΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ2/10/2022ΠΑΤΡΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 30μ.691ΝΑΝΟΥ ΛΗΔΑΑ.Ο. ΣΤΟΧΟΣ8/9/2018Ο.Α.Κ.Α.
ΓΥΡΟΣ 20μ.682ΜΑΡΓΕΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑΑ.Σ.Τ. – ΑΒΑΡΙΣ2/7/2023ΝΙΚΑΙΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 25μ.691ΓΚΟΥΜΠΕΤΗΣ ΔΟΜΕΤΙΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ1/11/2020Ο.Α.Κ.Α.
ΓΥΡΟΣ 15μ.696ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΠΑΡΗΣΣ.Ο.Α.-Α.Σ.Ο.Ε.Ε.2/7/2023ΝΙΚΑΙΑ
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 25μ.698ΝΑΝΟΥ ΛΗΔΑΑ.Ο.ΣΤΟΧΟΣ29/5/2016ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΓΥΡΟΣ 15μ.677ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ
Α.Σ.Τ. – ΑΒΑΡΙΣ22/4/2023
2/7/2023
Ο.Α.Κ.Α.
ΝΙΚΑΙΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΒΓΥΡΟΣ 15μ.687ΡΕΜΑΝΤΑΣ ΖΗΝΩΝ-ΑΓΓΕΛΟΣΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ19/6/2016ΝΕΜΕΑ
ΓΥΡΟΣ 10μ.701ΠΑΠΑΧΕΙΜΩΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣΩΡΙΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΒΑΡΗΣ-ΒΟΥΛΑΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ2/7/2023ΝΙΚΑΙΑ
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΒΓΥΡΟΣ 15μ.680ΣΠΑΝΟΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΑ.Ο.Π. ΕΡΜΗΣ18/10/2020Ο.Α.Κ.Α.
ΓΥΡΟΣ 10μ.684ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑΑ.Σ.Τ. – ΑΒΑΡΙΣ26/6/2022ΠΑΤΡΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΜΑΔΙΚΟ

ΑΝΔΡΩΝΓΥΡΟΣ 70μ.1903ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΕΤΡΟΣΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ15-19/06/2004ΓΕΡΜΑΝΙΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝΓΥΡΟΣ 70μ.1910ΨΑΡΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΓΚΟΡΙΛΑ ΑΝΑΤΟΛΗ ΜΑΡΘΑ – ΝΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ7/6/2022ΓΕΡΜΑΝΙΑ
ΜΙΚΤΟ Α-ΓΓΥΡΟΣ 70μ.1276ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΓΚΟΡΙΛΑ ΑΝΑΤΟΛΗ ΜΑΡΘΑΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ12/04/2016ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 70μ.1753ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ30/8/2003ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 70μ.1736ΧΟΡΤΗ ΑΡΙΑΔΝΗ – ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΜΠΑΚΟ ΣΑΜΙΡΑΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ3/7/2012ΔΑΝΙΑ
ΜΕΙΚΤΟ ΝΑ-ΝΓ (U21)ΓΥΡΟΣ 70μ.*
ΕΦΗΒΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 60μ.1860ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΚΟΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ27/7/2018ΠΑΤΡΑ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 60μ.1834ΝΑΝΟΥ ΛΗΔΑ – ΣΤΡΕΜΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ13/11/2021Ο.Α.Κ.Α.
ΜΕΙΚΤΟ Ε-Ν (U18)ΓΥΡΟΣ 60μ.1282ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΝΑΝΟΥ ΛΗΔΑΑ.Ο. ΣΤΟΧΟΣ5-6/05/2018Ο.Α.Κ.Α.

* Δεν έχουν δωθεί στοιχεία από την ΕΟΤ. Ενδεικτικά στο Πανευρωπαϊκο Νέων 2018 της Πάτρας η Εθνική Ομάδα (Δράκου/Ζαχαρίας) είχε επίδοση 1177

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΑΤΟΜΙΚΟ

ΑΝΔΡΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.584ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ12-13/12/2009ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.578ΨΑΡΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣΚ.Ο.Α.Α.Π.Θ.01-02/02/2003ΛΑΜΙΑ
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 18μ.580ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ / ΣΠΑΤΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ / Π.Γ.Σ.9/3/2003
18/12/2016
ΓΑΛΛΙΑ / Π.Γ.Σ.
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 18μ.575ΝΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑΣΚ.Ο.Α.Α.Π.Θ.11/02/2024ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΕΦΗΒΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 18μ.580ΣΠΑΤΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.18/12/2016ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 18μ.573ΝΑΝΟΥ ΛΗΔΑΑ.Ο. ΣΤΟΧΟΣ16/12/2018ΤΑΤΟΪ
ΠΑΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.566ΨΑΡΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣΑ.Σ.Τ.Α.17-18/02/2007Ο.Α.Κ.Α.
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.567ΝΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑΣΚ.Ο.Α.Α.Π.Θ.15/12/2019ΧΑΛΚΙΔΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.574ΓΚΟΥΜΠΕΤΗΣ ΔΟΜΕΤΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ9/2/2020ΠΑΤΡΑ
ΓΥΡΟΣ 15μ.562ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ. ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ17/12/2022ΚΕΡΑΤΕΑ
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.558ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ11/12/2016ΝΑΥΠΛΙΟ
ΓΥΡΟΣ 15μ.543ΣΠΑΝΟΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΑ.Ο.Π. ΕΡΜΗΣ17/12/2022ΚΕΡΑΤΕΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΒΓΥΡΟΣ 15μ.586ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.23/12/2017Ο.Α.Κ.Α.
ΓΥΡΟΣ 10μ.585ΚΟΡΝΙΖΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑ.Σ.Τ. – ΑΒΑΡΙΣ09/10/2022ΚΑΡΥΣΤΟΣ
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΒΓΥΡΟΣ 15μ.582ΠΑΤΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΛΕΝΑΣ.Ο.Α.-Α.Σ.Ο.Ε.Ε.12/11/2017Ο.Α.Κ.Α.
ΓΥΡΟΣ 10μ.567ΜΑΓΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣΚΟΠΕΥΤΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ21/01/2024ΦΛΩΡΙΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΞΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΜΑΔΙΚΟ

ΑΝΔΡΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.1696ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ04-09/03/2003ΓΑΛΛΙΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.1701ΨΑΡΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΡΩΜΑΝΤΖΗ ΕΛΠΙΔΑ – ΒΑΒΑΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗΣΚ.Ο.Α.Α.Π.Θ.28/2/2004ΛΑΜΙΑ
ΜΙΚΤΟ Α-ΓΓΥΡΟΣ 18μ.1116ΚΑΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ ΖΗΚΑ ΜΥΡΤΩΣΚ.Ο.Α.Α.Π.Θ.17/02/2024ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 18μ.1645ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΟΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΣΚ.Ο.Α.Α.Π.Θ.29/2/2004ΛΑΜΙΑ
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 18μ.1661ΜΠΑΚΟ ΣΑΜΙΡΑ – ΧΟΡΤΗ ΑΡΙΑΔΝΗ – ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ21-27/03/2011ΙΣΠΑΝΙΑ
ΜΕΙΚΤΟ ΝΑ-ΝΓ (U21)ΓΥΡΟΣ 18μ.1096ΜΠΡΟΥΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΔΡΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ24-25/02/2018Ο.Α.Κ.Α.
ΕΦΗΒΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 18μ.1564ΚΑΛΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΤΑΪΓΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΣΚ.Ο.Α.Α.Π.Θ.25/2/2023ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 18μ.1562ΒΑΡΕΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ – ΓΕΝΙΤΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΡΑΛΙΑ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗΣΚ.Ο.Α.Α.Π.Θ.25/2/2023ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΜΕΙΚΤΟ Ε-Ν (U18)ΓΥΡΟΣ 18μ.1127ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΝΑΝΟΥ ΛΗΔΑΑ.Ο. ΣΤΟΧΟΣ24-25/02/2018Ο.Α.Κ.Α.
ΠΑΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.1487ΓΚΑΛΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΣΑΚΕΛΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣ.Ο.ΔΡΑΜΑΣ23-24/02/2008Ο.Α.Κ.Α.
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.1430ΓΙΑΜΒΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ – ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑΝ.Ο.ΚΑΡΥΣΤΟΥ23-24/02/2008Ο.Α.Κ.Α.

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΑΤΟΜΙΚΟ

ΑΝΔΡΩΝΓΥΡΟΣ 50μ.712ΑΕΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑ.Σ.Π.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ24-25/09/2016ΒΟΛΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝΓΥΡΟΣ 50μ.689ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ.Ο.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ13-14/4/2019Ο.Α.Κ.Α.
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 50μ.712ΑΕΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ.Π.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 24-25/09/2016 ΒΟΛΟΣ
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 50μ.676ΚΩΣΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗΑ.Σ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ30/4/2017Ο.Α.Κ.Α.
ΕΦΗΒΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 50μ.693ΑΕΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ23/8/2011ΠΟΛΩΝΙΑ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 50μ.654ΖΑΪΜΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ26/6/2018ΠΑΤΡΑ
ΠΑΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 30μ.697ΛΑΖΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ21/4/2018Ο.Α.Κ.Α.
ΓΥΡΟΣ 20μ.702ΣΑΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΓ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ13/5/2023Ο.Α.Κ.Α.
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 30μ.699ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑ.Ο.Π. ΕΡΜΗΣ19/06/2021ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΑΧΑΪΑΣ
ΓΥΡΟΣ 20μ.706ΓΑΛΛΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩ22/10/2023ΡΟΔΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 25μ.684ΛΑΖΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ29/5/2016ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΓΥΡΟΣ 15μ.717ΣΤΡΕΜΜΕΝΟΣ ΙΣΑΑΚΑ.Ο.Π. ΕΡΜΗΣ26/6/2022ΠΑΤΡΑ
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 25μ.573ΚΟΥΡΚΟΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ.Φ.Τ.Ν.ΔΡΑΜΑΣ3/6/2012ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
ΓΥΡΟΣ 15μ.699ΧΡΥΣΙΔΗ ΑΝΘΗΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩ22/10/2023ΡΟΔΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΒΓΥΡΟΣ 15μ.710ΘΕΜΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣΓ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ07-08/09/2013ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
ΓΥΡΟΣ 10μ.692ΠΕΤΡΗΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.2/7/23ΝΙΚΑΙΑ
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΒΓΥΡΟΣ 15μ.654ΣΠΑΝΟΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΑ.Ο.Π. ΕΡΜΗΣ29/9/2019ΠΑΤΡΑ
ΓΥΡΟΣ 10μ.669ΣΑΝΤΣΕΖ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΡΟΛΑΪΝ ΣΑΝΝΕΛΑ.Σ.Τ. – ΑΒΑΡΙΣ18/6/2023ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΜΑΔΙΚΟ

ΑΝΔΡΩΝΓΥΡΟΣ 50μ.2098ΑΕΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/10/2016Ο.Α.Κ.Α.
ΓΥΝΑΙΚΩΝΓΥΡΟΣ 50μ.2002ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/10/2016Ο.Α.Κ.Α.
ΜΙΚΤΟ Α-ΓΓΥΡΟΣ 50μ.1384ΑΕΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ22/10/2016Ο.Α.Κ.Α.
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 50μ.1996ΑΕΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΛΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ – ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ23/8/2011ΠΟΛΩΝΙΑ
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 50μ.1896ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΚΩΣΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΛΕΝΗΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ27/6/2018ΠΑΤΡΑ
ΜΕΙΚΤΟ ΝΑ-ΝΓ (U21)ΓΥΡΟΣ 50μ.*
ΕΦΗΒΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 50μ.1984ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ – ΒΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΔΡΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ27/6/2018ΠΑΤΡΑ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 50μ.1877ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΑΝΕΖΑ – ΣΕΡΒΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΖΑΪΜΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ27/6/2018ΠΑΤΡΑ
ΜΕΙΚΤΟ Ε-Ν (U18)ΓΥΡΟΣ 50μ.1324ΔΡΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΖΑΪΜΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ27/6/2018ΠΑΤΡΑ

*Δεν έχουν δωθεί στοιχεία από την ΕΟΤ. Ενδεικτικά στο Πανευρωπαϊκο Νέων 2018 της Πάτρας η Εθνική Ομάδα (Κωστάκου/Σπαταλας) είχε επίδοση 1325

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΑΤΟΜΙΚΟ

ΑΝΔΡΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.594ΑΕΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ29/02-/07/03/2016ΤΟΥΡΚΙΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.580ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ12/2/2017ΝΑΥΠΛΙΟ
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 18μ.594ΑΕΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ29/02-/07/03/2016ΤΟΥΡΚΙΑ
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 18μ.575ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ17/3/2007ΤΟΥΡΚΙΑ
ΕΦΗΒΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 18μ.592ΑΕΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑ.Σ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ19/2/2012Ο.Α.Κ.Α.
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 18μ.570ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗΣ.Ο.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ13/11/2005Ο.Α.Κ.Α.
ΠΑΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.573ΣΠΑΤΑΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΜΑΡΙΟΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.15/12/2018ΤΑΤΟΪ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.570ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗΣ.Ο.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ12-13/11/2005Ο.Α.Κ.Α.
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.577ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Ο.Π. ΕΡΜΗΣ10/11/2019ΝΑΥΠΛΙΟ
ΓΥΡΟΣ 15μ.574ΣΤΡΕΜΜΕΝΟΣ ΙΣΑΑΚΑ.Ο.Π. ΕΡΜΗΣ17/12/2022ΚΕΡΑΤΕΑ
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΓΥΡΟΣ 15μ.567ΧΡΥΣΙΔΗ ΑΝΘΗΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩ17/12/2022ΚΕΡΑΤΕΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΒΓΥΡΟΣ 15μ.*
ΓΥΡΟΣ 10μ.
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΒΓΥΡΟΣ 15μ.*
ΓΥΡΟΣ 10μ.532ΔΗΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΑ.Ο. ΚΑΡΕΑ21/01/2024ΚΕΡΑΤΕΑ

*Δεν έχουν δωθεί στοιχεία από την ΕΟΤ.

ΣΥΝΘΕΤΟ ΤΟΞΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΜΑΔΙΚΟ

ΑΝΔΡΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.1752ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΑΕΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ24-28/02/2015ΣΛΟΒΕΝΙΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.1691ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΜΝΙΑ – ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΖΕΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ28/6/2008ΙΤΑΛΙΑ
ΜΙΚΤΟ Α-ΓΓΥΡΟΣ 18μ.1149ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΤΣΑΒΑΧΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΑ.Ο.Π. ΕΡΜΗΣ22/2/2020Σ.Ε.Φ.
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 18μ.1738ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ29/02-/07/03/2016ΤΟΥΡΚΙΑ
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 18μ.1620ΛΕΚΑΤΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ – ΒΑΣΣΑΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ – ΔΑΚΟΥΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ /
ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΓΚΟΛΕΜΗ ΑΘΗΝΑ – ΧΡΙΣΤΙΦΟΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ
Α.Σ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ /
Α.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ
22/11/2009
25/2/2023
ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ
ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΜΕΙΚΤΟ ΝΑ-ΝΓ (U21)ΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΕΦΗΒΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 18μ.1686ΑΕΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΛΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ – ΣΚΑΜΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑ.Σ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ19/2/2012Ο.Α.Κ.Α.
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 18μ.1620ΛΕΚΑΤΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ – ΒΑΣΣΑΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ – ΔΑΚΟΥΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ /
ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΓΚΟΛΕΜΗ ΑΘΗΝΑ – ΧΡΙΣΤΙΦΟΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ
Α.Σ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ /
Α.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ
22/11/2009
25/2/2023
ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ
ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΜΕΙΚΤΟ Ε-Ν (U18)ΓΥΡΟΣ 18μ.1128ΔΡΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΣΕΡΒΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ24-25/02/2018Ο.Α.Κ.Α.
ΠΑΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.1594ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΤΟΥΓΚΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΟΤΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΣ.Ο.ΔΡΑΜΑΣ13-14/12/2008ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.1364ΚΟΖΑ ΑΛΗΘΕΙΑ – ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ.Ο.ΔΡΑΜΑΣ14-15/2/2009ΕΛΛΗΝΙΚΟ

*Δεν έχουν δωθεί στοιχεία από την ΕΟΤ.

BAREBOW ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΑΤΟΜΙΚΟ

ΑΝΔΡΩΝΓΥΡΟΣ 50μ.615ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ21/5/2022ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝΓΥΡΟΣ 50μ.535ΠΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΑ.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ6/6/2021Ο.Α.Κ.Α.
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 50μ.*
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 50μ.*
ΕΦΗΒΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 50μ.*
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 50μ.*
ΠΑΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 20μ.546ΜΑΣΤΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑ.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ13/5/2023Ο.Α.Κ.Α.
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 20μ.426ΑΡΟΛΙΘΙΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣΚΟΠΕΥΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΚΡΗΤΗΣ18/6/2023ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 15μ.606ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑ.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ2/7/23ΝΙΚΑΙΑ
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 15μ.444ΛΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΑθλητικός Σύλλογος Σαλαμίνας Σπάρτακος18/6/2023ΣΑΛΑΜΙΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΒΓΥΡΟΣ 10μ.*
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΒΓΥΡΟΣ 10μ.604ΤΣΑΒΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑθλητικός Σύλλογος Σαλαμίνας Σπάρτακος2/7/2023ΝΙΚΑΙΑ

* Δεν έχουν καταγραφεί επιδόσεις από 15/01/2020 (WA record status)

BAREBOW ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΜΑΔΙΚΟ

ΑΝΔΡΩΝΓΥΡΟΣ 50μ.1626ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΤΣΑΧΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ08/07/2023ΓΑΛΑΤΣΙ
ΓΥΝΑΙΚΩΝΓΥΡΟΣ 50μ.1369ΚΟΥΛΕΠΗ ΣΟΝΙΑ – ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΜΕΤΑΞΑ ΕΥΓΕΝΙΑΑ.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ03/09/2022ΤΑΤΟΪ
ΜΕΙΚΤΟ Α-ΓΓΥΡΟΣ 50μ. 1096ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣΑ.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ03/09/2022ΤΑΤΟΪ
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 50μ.*
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 50μ.*
ΜΕΙΚΤΟ ΝΑ-ΝΓ (U21)ΓΥΡΟΣ 50μ. *
ΕΦΗΒΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 50μ.*
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 50μ.*
ΜΕΙΚΤΟ Ε-Ν (U18)ΓΥΡΟΣ 50μ. *

* Δεν έχουν καταγραφεί επιδόσεις από 15/01/2020 (WA record status)

BAREBOW ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΑΤΟΜΙΚΟ

ΑΝΔΡΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.517ΤΣΑΧΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ11/02/2023ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.509ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑΑ.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ9/2/2020ΠΑΤΡΑ
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 18μ.475ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣΑ.Σ.Η. ΕΚΗΒΟΛΟΣ12/2/2023ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 18μ.397ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΑ.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ 18/12/2021 Ο.Α.Κ.Α.
ΕΦΗΒΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 18μ.132ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ20/03/2022ΚΟΖΑΝΗ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 18μ.300ΣΟΪΛΕΜΕΖΙΔΗ ΚΑΛΛΙΣΤΗΑ.Σ.Τ. – ΠΕΛΟΠΑΣ12/2/2023ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΠΑΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 15μ.333ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑ.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ3/12/2023ΚΕΡΑΤΕΑ
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝΓΥΡΟΣ 15μ.367ΧΙΝΤΖΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ23/12/2023ΚΕΡΑΤΕΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΒΓΥΡΟΣ 10μ.*
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΒΓΥΡΟΣ 10μ.568ΤΣΑΒΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑθλητικός Σύλλογος Σαλαμίνας Σπάρτακος23/12/2023ΚΕΡΑΤΕΑ

* Δεν έχουν καταγραφεί επιδόσεις από 15/01/2020 (WA record status)

BAREBOW ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΜΑΔΙΚΟ

ΑΝΔΡΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.1478ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΤΣΑΧΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ18/02/2023ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝΓΥΡΟΣ 18μ.1294ΚΟΥΛΕΠΗ ΣΟΝΙΑ – ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΚΑΑ.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ 18/12/2022ΚΕΡΑΤΕΑ
ΜΕΙΚΤΟ Α-ΓΓΥΡΟΣ 18μ. 1005ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΑΧΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ 18/02/2023ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑ
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21)ΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΜΕΙΚΤΟ ΝΑ-ΝΓ (U21)ΓΥΡΟΣ 18μ. *
ΕΦΗΒΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18)ΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΜΕΙΚΤΟ Ε-Ν (U18)ΓΥΡΟΣ 18μ.*

* Δεν έχουν καταγραφεί επιδόσεις από 15/01/2020 (WA record status)

ΑΜΕΑ (PARA-ARCHERY)

RECURVE MEN OPENΓΥΡΟΣ 70μ.593ΣΧΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΠΑΡΤΑΚΟΣ2017
RECURVE WOMEN OPENΓΥΡΟΣ 70μ. 619ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑΔΟΞΑ2017
COMPOUND MEN OPENΓΥΡΟΣ 50μ. 646 ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΑΣΚΑ2021ΟΑΚΑ

ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΤΟΞΩΝ (βάση ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗΣ ΕΓΚΥΚΛΙΟΥ) από 29/04/2022

ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ από 29/04/2022

ΑΝΔΡΩΝ LONGBOWΓΥΡΟΣ 25μ. 584ΓΑΒΑΚΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣΑ.Σ.Τ. – ΑΒΑΡΙΣ26/06/2022ΠΑΤΡΑ
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.596ΠΑΪΠΑΗΣ ΡΗΓΑΣΑ.Σ.Τ. – ΑΒΑΡΙΣ15/05/2022ΒΥΡΩΝΑΣ
ΑΝΔΡΩΝ TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 25μ.572ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΑ.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ02/07/2023ΝΙΚΑΙΑ
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.590ΒΕΡΓΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΑ.Ο. ΟΔΥΣΣΕΑΣ15/05/2022ΒΥΡΩΝΑΣ
ΑΝΔΡΩΝ TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 25μ.626ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΑ.Σ.Τ. – ΑΒΑΡΙΣ02/07/2023ΝΙΚΑΙΑ
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.650ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ14/05/2023ΟΑΚΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ LONGBOWΓΥΡΟΣ 25μ. 559DIEDERICH ANNE ELISABETHΑ.Σ.Τ. – ΑΒΑΡΙΣ02/07/2023ΝΙΚΑΙΑ
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.561ΞΥΡΑΦΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑ.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ14/05/2023ΟΑΚΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 25μ.522ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΚΑΡΟΛΙΝΑΑ.Σ.Τ. – ΑΒΑΡΙΣ02/07/2023ΝΙΚΑΙΑ
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.533ΞΥΡΑΦΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑ.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ19/06/2022ΦΛΩΡΙΝΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 25μ. 544ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΑ.Σ.Τ. – ΑΒΑΡΙΣ02/07/2023ΝΙΚΑΙΑ
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.549ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΑ.Σ.Τ. – ΑΒΑΡΙΣ14/05/2023ΟΑΚΑ
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21) LONGBOWΓΥΡΟΣ 25μ.*
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.*
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21) TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 25μ. *
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.*
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21) TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 25μ.374ΛΕΛΟΒΙΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣΑ.ΣΚ.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ24/09/2022ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.*
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21) LONGBOWΓΥΡΟΣ 25μ. *
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.*
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21) TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 25μ. *
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.*
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21) TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 25μ. *
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.*
ΕΦΗΒΩΝ (U18) LONGBOWΓΥΡΟΣ 25μ. *
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.*
ΕΦΗΒΩΝ (U18) TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 25μ. *
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.*
ΕΦΗΒΩΝ (U18) TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 25μ. *
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.*
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18) LONGBOWΓΥΡΟΣ 25μ. *
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.*
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18) TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 25μ. 341ΜΠΕΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤΑ.Ο. ΚΑΡΕΑ02/07/2023ΝΙΚΑΙΑ
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.352ΜΠΕΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤΑ.Ο. ΚΑΡΕΑ15/05/2022ΒΥΡΩΝΑΣ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18) TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 25μ. *
ΓΥΡΟΣ 25μ. / 15μ.461ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ15/05/2022ΒΥΡΩΝΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ LONGBOWΓΥΡΟΣ 20μ.*
ΠΑΙΔΩΝ TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 20μ.*
ΠΑΙΔΩΝ TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 20μ.*
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ LONGBOWΓΥΡΟΣ 20μ.*
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 20μ.511ΜΗΛΙΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑΑ.Σ. ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ24/9/2022ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 20μ.*
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ LONGBOWΓΥΡΟΣ 15μ.*
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 15μ.*
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 15μ.*
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ LONGBOWΓΥΡΟΣ 15μ.*
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 15μ.*
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 15μ.*
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β LONGBOWΓΥΡΟΣ 10μ.*
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 10μ.*
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 10μ.553ΠΑΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣΑ.Σ. ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ2/10/2022ΠΑΤΡΑ
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β LONGBOWΓΥΡΟΣ 10μ.*
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ B TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 10μ.*
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ B TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 10μ.580ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΑ.Σ. ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ2/10/2022ΠΑΤΡΑ

* Δεν έχουν καταγραφεί επιδόσεις από 29/04/2022

ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ από 29/04/2022

ΑΝΔΡΩΝ LONGBOWΓΥΡΟΣ 18μ.497ΖΑΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑθλητικός Σκοπευτικός Όμιλος Αιγιάλειας Κένταυρος11/02/2024ΟΑΚΑ
ΑΝΔΡΩΝ TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 18μ.462ΒΕΡΓΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΑ.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ11/02/2024ΟΑΚΑ
ΑΝΔΡΩΝ TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 18μ.532ΚΟΡΜΠΕΤΗΣ ΑΡΗΣΑ.Ο. ΣΤΟΧΟΣ17/12/2023ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ LONGBOWΓΥΡΟΣ 18μ.461ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑΑ.Σ.Τ. – ΑΒΑΡΙΣ11/02/2024ΟΑΚΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 18μ.452ΞΥΡΑΦΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑ.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ11/02/2024ΟΑΚΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 18μ.370ΣΑΝΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ27/11/2022ΦΛΩΡΙΝΑ
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21) LONGBOWΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21) TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (U21) TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21) LONGBOWΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21) TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (U21) TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΕΦΗΒΩΝ (U18) LONGBOWΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΕΦΗΒΩΝ (U18) TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΕΦΗΒΩΝ (U18) TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 18μ.386LADERCHI BISDAS NIKIFOROS11/02/2024ΟΑΚΑ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18) LONGBOWΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18) TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (U18) TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΠΑΙΔΩΝ LONGBOWΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΠΑΙΔΩΝ TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 18μ.311ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑ.Ο. ΚΑΡΕΑ236
ΠΑΙΔΩΝ TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 18μ..*
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ LONGBOWΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 18μ.236ΚΑΛΛΙΡΗ ΖΩΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗΑ.Ο. ΚΑΡΕΑ11/02/2024ΟΑΚΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 18μ.*
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ LONGBOWΓΥΡΟΣ 15μ.*
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 15μ.*
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 15μ.*
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ LONGBOWΓΥΡΟΣ 15μ.*
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 15μ.*
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 15μ.*
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β LONGBOWΓΥΡΟΣ 10μ.*
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 10μ.*
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 10μ.*
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β LONGBOWΓΥΡΟΣ 10μ.*
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ B TRADITIONAL T1ΓΥΡΟΣ 10μ.400ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑ.Σ.Τ. – ΑΒΑΡΙΣ11/02/2024ΟΑΚΑ
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ B TRADITIONAL T2ΓΥΡΟΣ 10μ.*

* Δεν έχουν καταγραφεί επιδόσεις από 29/04/2022


Δείτε ακόμη:

Παγκόσμια ρεκόρ τοξοβολίας