ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ-ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

Πατήστε πάνω στον τίτλο της διοργάνωσης για να δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ “ΑΒΑΡΙΣ”ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ – ΜΕΤΑΛΛΙΑ
Σ
ΥΝ
ΤΟΞΟ
RCCP BBIN /T2L BTR /T11η ΘΕΣΗ2η ΘΕΣΗ3η ΘΕΣΗ
30-31/03/2024ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – ΟΑΚΑ33
23-24/03/2024ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’, Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΑΝΑΠΤ. & Μ.Η.Κ. – ΟΑΚΑ2310112ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΕΙ. (RC ΠΠΒ)
ΤΣΑΧΡΑΣ Γ. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Σ. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Ι. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΧΑΛΙΚΙΑΣ Γ. (RC ΠΠ)
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Α. (RC ΠΠ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ Σ. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Ν. (RC ΠΑΙΔ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ Λ. (RC ΠΚ)
16-17/03/2024ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – ΟΑΚΑ22
09-10/03/2024ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’, Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΑΝΑΠΤ. & ΜΗΚ – ΟΑΚΑ183114ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Π. (ΒΒ Α’ ΓΥΝ)
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ε. (ΒΒ ΑΝΑΠΤ. ΑΝΔ)
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Σ. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΜΑΡΓΕΤΗ Ι. (RC ΑΝΑΠΤ. U18 ΓΥΝ)
ΠΑΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Σ. (ΒΒ ΑΝΑΠΤ. ΑΝΔ)
ΤΣΑΧΡΑΣ Γ. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΤΣΙΡΙΔΗΣ Α. (CP Β’ ΑΝΔ)
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Μ. (ΒΒ Α’ ΓΥΝ)
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Α. (RC ΠΠ)
02-03/03/2024ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – ΟΑΚΑ33
02-03/03/2024ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ – ΚΩΣ11
17-18/02/2024ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΧ Α/Γ 2024 – ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ1019ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Π. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Π. / ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ Σ. (ΒΒ ΜΕΙΚ Α/Γ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ Σ. / ΜΑΡΓΕΤΗΣ Κ. / ΤΣΑΧΡΑΣ Γ. (ΒΒ ΟΜ ΑΝΔ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ Σ. (ΒΒ ΑΝΔ)
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Μ. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΜΑΡΓΕΤΗΣ Κ. (ΒΒ ΑΝΔ)
10-11/02/2024ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ – ΟΑΚΑ471268669ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (LB ΓΥΝ)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. (T1 ΠΠΒ)
ΚΟΡΝΙΖΟΥ Ε. (RC ΠΠ)
ΠΑΟΥΡΗΣ Α. (Τ2 ΑΝΔ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ Λ. (RC ΠΚ)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α. (LB ΑΝΔ)
ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΑΙ. (LB ΓΥΝ)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜ. (Τ1 ΠΠΒ)
ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ Λ. (Τ1 ΑΝΔ)
ΣΦΥΡΙΟΥ Χ. (Τ2 ΑΝΔ)
ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (ΒΒ Β’ΓΥΝ)
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ Ε. (Τ1 ΑΝΔ)
ΜΗΛΙΑ Ε. (CP A’ U21 ΓΥΝ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Χ. (LB ΓΥΝ)
ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ Α. (Τ2 ΑΝΔ)
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Μ. (ΒΒ Α’ΓΥΝ)
20-21/01/2024ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’, Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ & ΜΗΚ – ΚΕΡΑΤΕΑ16736ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Β. (ΒΒ Β’ΑΝΔ)HERNANDEZ GARCIA H. (RC B’ΓΥΝ)
ΒΑΖΑΙΟΣ Δ. (ΒΒ Β’ΑΝΔ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (CP B’ΓΥΝ)
ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ Α. (ΒΒ Β’ΑΝΔ)
ΧΑΛΙΚΙΑΣ Γ. (RC ΠΠ)
23/12/2023ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’, Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ & ΜΗΚ – ΚΕΡΑΤΕΑ312ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗ Σ. (RC ΠΚ)
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Σ. (ΒΒ Α’ΑΝΔ)
ΜΑΡΓΕΤΗΣ Κ. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
17/12/2023ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’, Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ & ΜΗΚ – ΣΚΥΔΡΑ11ΤΣΑΧΡΑΣ Γ. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
16-17/12/2023ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’, Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ & ΜΗΚ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ ΒΟΙΩΤΙΑΣ15843ΣΟΥΡΟΠΑΝΗΣ Ι. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΦΥΤΡΟΥ Ν. (RC Β’U18 ΓΥΝ)
ΧΑΛΙΚΙΑΣ Γ. (RC ΠΠΒ)
ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ Π. (CP A’ ΑΝΔ)
ΜΗΛΙΑΣ Δ. (BB B’ANΔ)
ΣΑΝΤΣΕΖ-ΧΑΛΑΡΗ Α. (CP B’ΓΥΝ)
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (RC A’U18 ΑΝΔ)
ΜΑΡΓΕΤΗ Ι. (RC ΚΟΡ)
ΠΟΥΛΟΥ Α. (CP B’ΓΥΝ)
03/12/2023ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’, Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ & ΜΗΚ – ΚΕΡΑΤΕΑ20839ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (RC B’U18 ΑΝΔ)
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Α. (RC ΠΠΒ)
ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ Π. (CP Β’ΑΝΔ)
ΚΟΡΝΙΖΟΥ Ε. (RC ΠΠ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ Σ. (ΒΒ Α’ΑΝΔ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ Λ. (RC ΠΚ)
ΣΟΥΡΟΠΑΝΗΣ Ι. (ΒΒ Β’ΑΝΔ)
HERNANDEZ GARCIA H. (RC B’ΓΥΝ)
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (ΒΒ Α’ΑΝΔ)
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ Φ. (RC B’U18 ΑΝΔ)
ΜΗΛΙΑΣ Δ. (ΒΒ Β’ΑΝΔ)
ΜΑΡΓΕΤΗΣ Κ. (ΒΒ Α’ΑΝΔ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ Α. (CP A’ΓΥΝ)
12/11/2023ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΠΕΔΙΟΥ (WA FIELD ROUND) – ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ384314665ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Π. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Χ. (LB ΓΥΝ)
ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ Α. (Τ2 ΑΝΔ)
ΤΣΑΧΡΑΣ Γ. (ΒΒ ΑΝΔ)
DIEDERICH A. (LB ΓΥΝ)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α. (LB ΑΝΔ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Κ. (Τ1 ΓΥΝ)
ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ Π. (CP ΑΝΔ)
ΜΕΤΑΞΑ Ε. (RC ΓΥΝ)
ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ Λ. (Τ1 ΑΝΔ)
ΠΑΟΥΡΗΣ Α. (Τ2 ΑΝΔ)
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (RC U18 ΑΝΔ)
ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΑΙ. (LB ΓΥΝ)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ Ε. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗ Σ. (RC U18 ΓΥΝ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ Σ. (ΒΒ ΑΝΔ)
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ Ε. (Τ2 ΑΝΔ)
04-05/11/2023ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’, Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ & ΜΗΚ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ12417ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Α. (RC ΠΠΒ)
ΚΟΡΝΙΖΟΥ Ε. (RC ΠΠ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ Σ. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ Λ. (RC ΠΚ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗ Σ. (RC ΠΚ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ Α. (CP A’ ΓΥΝ)
ΜΕΤΣΚΑΣ Α. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΣΟΥΡΟΠΑΝΗΣ Ι. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
24/09/2023ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ – ΦΛΩΡΙΝΑ211
16-17/09/2023ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 2023 – ΟΑΚΑ532ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ Α. (CP U21 ΓΥΝ)ΒΕΝΕΤΗΣ Σ. (RC U18 ΑΝΔ)
08-09/07/2023ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΤΟΞΟΥ & BAREBOW 2023 – ΓΑΛΑΤΣΙ20713ΓΚΟΛΕΜΗ Α. (CP ΓΥΝ)
ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ Δ. (ΒΒ ΑΝΔ)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Π. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ Β. / ΓΚΟΛΕΜΗ Α. (CP MEIK. OM. A-Γ)
ΤΣΑΧΡΑΣ Γ. (ΒΒ ΑΝΔ)
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Μ. (ΒΒ ΓΥΝ)
08-09/07/2023ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΟΞΟΥ 2023 – ΚΗΦΙΣΙΑ44ΒΕΡΟΥΧΗ Ε. / ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ Π. (RC MEIK. OM. A-Γ)
ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ Π. (RC ΑΝΔ)
01-02/07/2023ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’,Β’, ΑΝΑΠΤ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ & ΜΗΚ – ΝΙΚΑΙΑ98321229997DIEDERICH A. (LB ΓΥΝ)
ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ Μ. (CP AN. ΓΥΝ)
ΓΚΟΛΕΜΗ Α. (CP A’ U18 ΓΥΝ)
ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ Δ. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Π. (ΒΒ Α’ ΓΥΝ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Κ. (Τ1 ΓΥΝ)
ΚΑΝΙΣΤΡΑ Ο. (ΒΒ ΑΝ. ΓΥΝ)
ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ Α. (Τ2 ΓΥΝ)
ΜΑΡΓΕΤΗ Ι. (RC ΚΟΡ)
ΜΑΣΤΡΟΝΙΚΟΛΑΣ Α. (ΒΒ ΠΑΙΔ)
ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ Π. (ΒΒ ΠΠ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ Λ. (RC ΠΚ)
ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ Α. (Τ2 ΑΝΔ)
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Ι. (RC Β’ U18 ΓΥΝ)
ΣΑΝΤΣΕΖ-ΧΑΛΑΡΗ Α. (CP Β’ U18 ΓΥΝ)
ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ Α. (CP AN. ΑΝΔ)
ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (CP A’ U18 ΓΥΝ)
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Α. (RC ΠΠΒ)
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ Ι. (ΒΒ Α΄ ΑΝΔ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (ΒΒ ΑΝ. ΓΥΝ)
ΚΑΡΕΛΗ Ρ. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ Π. (RC Α’ ΑΝΔ)
ΚΟΡΝΙΖΟΥ Ε. (RC ΠΠ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗ Σ. (RC ΠΚ)
ΛΥΚΟΘΑΝΑΣΗΣ Χ. (Τ2 ΑΝΔ)
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ Π. (ΒΒ ΑΝ. ΑΝΔ)
ΜΕΤΑΞΑ Ε. (RC ΑΝ. ΓΥΝ)
ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ Λ. (Τ1 ΑΝΔ)
ΠΑΪΠΑΗΣ Ρ. (LB ΑΝΔ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Χ. (LB ΓΥΝ)
ΣΑΝΤΣΕΖ-ΧΑΛΑΡΗ Σ. (CP ΠΚΒ)
ΤΟΣΟΥΝΗ Σ. (Τ2 ΓΥΝ)
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ Δ. (CP B’ ΑΝΔ)
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Μ. (ΒΒ Α’ ΓΥΝ)
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (ΒΒ ΑΝ. ΑΝΔ)
ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΑΙ. (LB ΓΥΝ)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ Ε. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΜΑΡΓΕΤΗΣ Κ. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΜΗΛΙΑΣ Δ. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΜΠΕΖΑΝΤΑΚΟΥ Σ. (ΒΒ Α’ ΓΥΝ)
ΜΠΙΡΛΗΣ Ν. (Τ1 ΑΝΔ)
ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (LB ΑΝΔ)
ΠΙΑΝΟΥ Μ. (RC Β’ ΓΥΝ)
ΤΣΑΚΠΙΝΗ Μ. (ΒΒ ΑΝ. ΓΥΝ)
ΧΕΙΛΑΡΗ Ι. (T2 ΓΥΝ)
17-18/06/2023ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’,Β’, ΑΝΑΠΤ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ & ΜΗΚ – ΣΑΛΑΜΙΝΑ5618913655ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α. (LB ΑΝΔ)
ΓΑΒΑΚΗΣ Β. (Τ1 ΑΝΔ)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Π. (ΒΒ Α’ ΓΥΝ)
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ Ι. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ Π. (RC Α’ ΑΝΔ)
ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ Α. (Τ2 ΓΥΝ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗ Σ. (RC ΠΚ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ Σ. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΜΑΡΓΕΤΗ Ι. (RC ΚΟΡ)
ΜΕΤΑΞΑ Ε. (RC AN. ΓΥΝ)
ΜΗΛΙΑ Ε. (CP B’ U18 ΓΥΝ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Ν. (RC ΠΑΙΔ)
ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ Α. (Τ2 ΑΝΔ)
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ Φ. (RC ΑΝ. U18 ANΔ)
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ Ε. (Τ2 ΑΝΔ)
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Σ. (ΒΒ Α΄ ΑΝΔ)
ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ Κ. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ Π. (ΒΒ ΑΝ. ΑΝΔ)
ΜΠΑΤΗΣ Σ. (CP AN. U18 ΑΝΔ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ Λ. (RC ΠΚ)
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ Τ. (LB ΑΝΔ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (RC ΠΠ)
ΣΑΝΤΣΕΖ Α. (CP B’ U18 ΓΥΝ)
ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Γ. (Τ1 ΑΝΔ)
ΤΟΛΗ Μ. (RC B’ U18 ΓΥΝ)
ΤΟΣΟΥΝΗ Σ. (Τ2 ΓΥΝ)
ΧΑΛΙΚΙΑΣ Γ. (RC ΠΠΒ)
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Μ. (ΒΒ Α’ ΓΥΝ)
ΑΜΠΑΤΖΗΣ Δ. (Τ2 ΑΝΔ)
ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (CP Α’ ΓΥΝ)
ΜΑΡΓΕΤΗΣ Κ. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΜΠΙΡΛΗΣ Ν. (Τ1 ΑΝΔ)
ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (LB ΑΝΔ)
ΠΙΑΝΟΥ Μ. (RC B’ ΓΥΝ)
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Ι. (RC B’ U18 ΓΥΝ)
ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ Α. (CP ΑΝ. ΑΝΔ)
13-14/05/2023ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ & ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΑΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ – ΟΑΚΑ471586864HERNANDEZ H. (RC AN. ΓΥΝ)
ΒΑΖΑΙΟΣ Δ. (ΒΒ ΑΝ. ΑΝΔ)
ΓΑΒΑΚΗΣ Β. (Τ1 ΑΝΔ)
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Α. (RC ΠΠΒ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Κ. (Τ1 ΓΥΝ)
ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ Α. (Τ2 ΓΥΝ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗ Σ. (RC ΠΚ)
ΜΑΣΤΡΟΝΙΚΟΛΑΣ Α. (ΒΒ ΠΑΙΔ)
ΜΗΛΙΑ Ε. (CP ΑΝ. U18 ΓΥΝ)
ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ Π. (ΒΒ ΠΠ)
ΣΑΝΤΣΕΖ Σ. (CP ΠΚΒ)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Κ. (CP ΠΠΒ)
ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ Λ. (Τ1 ΑΝΔ)
ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (LB ΑΝΔ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Χ. (LB ΓΥΝ)
ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ Α. (Τ2 ΑΝΔ)
ΠΟΥΛΟΥ Α. (CP ΑΝ. U18 ΓΥΝ)
ΣΟΥΓΑΡΗΣ Κ. (RC ΠΠ)
ΤΟΣΟΥΝΗ Σ. (Τ2 ΓΥΝ)
ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ Δ. (CP ΑΝ. ΑΝΔ)
DIEDERICH A. (LB ΓΥΝ)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α. (LB ΑΝΔ)
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ Ε. (Τ2 ΑΝΔ)
ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ Κ. (ΒΒ ΑΝ. ΑΝΔ)
ΜΑΡΓΕΤΗ Ι. (RC ΚΟΡ)
ΜΠΑΤΗΣ Σ. (CP AN. U18 ΑΝΔ)
ΜΠΙΡΛΗΣ Ν. (Τ1 ΑΝΔ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Ν. (RC ΠΑΙΔ)
ΣΑΝΤΣΕΖ Α. (CP ΑΝ. U18 ΓΥΝ)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Γ. (CP ΑΝ. ΑΝΔ)
06/05/2023ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’ & Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – ΟΑΚΑ182115ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Π. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΜΑΡΓΕΤΗΣ Κ. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ Π. (RC A’ ΑΝΔ)
ΜΕΤΣΚΑΣ Α. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΜΠΕΖΑΝΤΑΚΟΥ Σ. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΤΣΑΧΡΑΣ Γ. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ Ε. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Κ. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
03/05/2023ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΕ.Λ. & ΕΠΑ.Λ. – ΠΑΤΡΑ972ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (CP ΜΑΘ)ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ Α. (CP ΜΑΘ)
22/04/2023ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΑΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ – ΟΑΚΑ15123ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Α. (RC ΠΠΒ)
ΚΟΡΝΙΖΟΥ Ε. (RC ΠΠ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗ Σ. (RC ΠΚ)
ΜΑΡΓΕΤΗ Ι. (RC K)
ΣΑΝΤΣΕΖ-ΧΑΛΑΡΗ Α. (CP ΠΚ)
ΣΑΝΤΣΕΖ-ΧΑΛΑΡΗ Σ. (CP ΠΚΒ)
ΜΠΑΤΗΣ Σ. (CP Π)
18/03/2023ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – ΟΑΚΑ9126ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ Α’ ΓΥΝ)ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ Π. (RC A’ ΑΝΔ)
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Μ. (ΒΒ Α’ ΓΥΝ)
12/03/2023TFG “BECOME A CHAMPION 2023” – ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΑΧΑΪΑΣ431ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (LB ΑΝΔ)ΓΡΑΝΤΖΑΣ Α. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ Α. (ΙΝ ΓΥΝ)
ΤΟΣΟΥΝΗ Σ. (ΙΝ ΓΥΝ)
25-26/02/2023ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ U21/U18 2023 – ΛΟΥΤΡΑΚΙ18126ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. / ΓΚΟΛΕΜΗ Α. / ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Η. (CP OM U21 ΓΥΝ)
ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (CP U21 ΓΥΝ)
ΒΕΝΕΤΗΣ Σ. / ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Α. (RC MEIK U18)ΒΕΝΕΤΗΣ Σ. / ΚΑΛΑΡΙΤΗΣ Σ. / ΠΟΓΑΤΟΣ Α. (RC ΟΜ U18 ΑΝΔ)
ΓΚΟΛΕΜΗ Α. (CP U21 ΓΥΝ)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Α. (RC U18 ΓΥΝ)
18-19/02/2023ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α/Γ 2023 – ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ242913ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (ΒΒ ΑΝΔ)
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. / ΓΚΟΛΕΜΗ Α. / ΔΕΛΗΣΤΑΘΗ Β. (CP OM ΓΥΝ)
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. / ΤΣΑΧΡΑΣ Γ. (ΒΒ ΜΕΙΚ)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Π. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΤΣΑΧΡΑΣ Γ. (ΒΒ ΑΝΔ)
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ Β. / ΡΙΖΟΣ Α. / ΣΤΑΪΚΑΚΗΣ Ι. (CP ΟΜ ΑΝΔ)
11-12/02/2023ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ – ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ47151115132ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (CP A’ U18 ΓΥΝ)
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Α. (RC ΠΠΒ’)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Π. (BB Β’ ΓΥΝ)
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (BB Α’ ΓΥΝ)
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (RC B’ ΓΥΝ)
ΜΑΝΔΑΝΗ Γ. (RC ΚΟΡ)
ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (LB ΑΝΔ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Ν. (RC ΠΑΙΔ)
ΤΣΑΧΡΑΣ Γ. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ Μ. (CP B’ ΓΥΝ)
ΓΚΟΛΕΜΗ Α. (CP A’ U18 ΓΥΝ)
ΜΑΡΓΕΤΗΣ Κ. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ Α. (CP A’ U21 ΓΥΝ)
ΜΕΤΣΚΑ ΕΙ. (RC A’ U18 ΓΥΝ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ Λ. (RC ΠΑΝΚΟΡ)
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Α. (RC B’ U18 ΑΝΔ)
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Μ. (BB Α’ ΓΥΝ)
ΒΑΤΙΣΤΑΣ Β. (CP B’ ΑΝΔ)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ Ε. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ Ι. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΚΟΡΝΙΖΟΥ Ε. (RC B’ U18 ΑΝΔ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ Σ. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΜΑΡΓΕΤΗ Ι. (RC A’ U18 ΓΥΝ)
ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ Λ. (Τ1 ΑΝΔ)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Η. (CP A’ U18 ΓΥΝ)
05/02/2023ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΤΟΞΟΥ – ΚΕΡΑΤΕΑ77
22/01/2023ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΟΞΟΥ – ΚΕΡΑΤΕΑ1212ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ Ι. (RC B’ U18 ΑΝΔ)ΜΕΤΑΞΑ Ε. (RC B’ ΓΥΝ)ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Α. (RC B’ ΓΥΝ)
ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ Π. (RC B’ U21 ΑΝΔ)
18/12/2022ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BAREBOW ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΚΕΡΑΤΕΑ88ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ Ι./ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (BB MEIK.OM. Α-Γ)
ΚΟΥΛΕΠΗ Σ. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Σ. (ΒΒ ΑΝΔ)
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (ΒΒ ΑΝΔ)
17/12/2022ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Μ.Η.Κ. – ΚΕΡΑΤΕΑ13112ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ι. (CP ΠΠ)ΜΠΑΤΗΣ Σ. (CP ΠΠ)
10-11/12/2022ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΧ Α/Γ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ & ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΤΟΞΟΥ 2022 – ΧΑΛΚΙΔΑ826
20/11/2022ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ & Μ.Η.Κ. – ΚΕΡΑΤΕΑ20155ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗ Σ. (RC ΠΚ)
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΙ. (CP B’ ΓΥΝ)
ΠΟΓΑΤΟΣ Α. (RC Β’ ΑΝΔ)
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ Δ. (CP Β’ ΑΝΔ)
ΚΟΡΝΙΖΟΥ Ε. (RC ΠΠ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ Α. (CP B’ ΓΥΝ)
ΜΕΤΑΞΑ Ε. (RC Β’ ΓΥΝ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ Λ. (RC ΠΚ)
ΠΟΜΕΝΙΔΗ Ι. (RC Β’ U18 ΓΥΝ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (CP Β’ ΓΥΝ)
ΜΑΝΔΑΝΗ Γ. (RC KOP)
8-9/10/2022ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α’ & Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, LB & Μ.Η.Κ. – ΚΑΡΥΣΤΟΣ8431ΚΟΡΝΙΖΟΥ Ε. (RC ΠΠ Β’)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Η. (CP B’ ΓΥΝ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ Α. (CP B’ ΓΥΝ)
ΜΕΤΣΚΑΣ Α. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Σ. (RC B’ ΑΝΔ)
1-2/10/2022ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ – ΠΑΤΡΑ945ΚΟΡΝΙΖΟΥ Ε. (RC ΠΠ Β’)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ Σ. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ Ι. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΜΕΤΣΚΑΣ Α. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
24/09/2022ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ – ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ4112ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (LB ΑΝΔ)ΓΡΑΝΤΖΑΣ Α. (Τ2 ΑΝΔ)ΤΑΧΛΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ. (LB ΑΝΔ)
17-18/09/2022ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 2022 – ΦΛΩΡΙΝΑ413ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ ΓΥΝ)ΜΕΤΑΞΑ Ε. (ΒΒ ΓΥΝ)ΠΙΑΝΟΥ Μ. (ΒΒ ΓΥΝ)
03-04/09/2022ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2022 – ΤΑΤΟΪ193610ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Σ. (ΒΒ ΑΝΔ)
ΜΕΤΑΞΑ Ε. (ΒΒ ΓΥΝ)ΚΟΥΛΕΠΗ Σ. (ΒΒ ΓΥΝ)
27/08/2022ΑΓΩΝΑΣ Α’ & Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ14347ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Μ. (ΒΒ Α’ ΓΥΝ)ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ Ι. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΜΑΚΡΗΣ Γ. (RC Β’ ΑΝΔ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ Α. (CP B’ ΓΥΝ)
ΠΙΑΝΟΥ Μ. (ΒΒ Α’ ΓΥΝ)
ΒΕΝΕΤΗΣ Σ. (RC A’ U21 ΑΝΔ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (CP B’ ΓΥΝ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ Σ. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
30/07/202222ο TFG “ΠΥΡΡΟΣ” – ΔΑΦΝΟΥΛΑ7232ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (CP ΓΥΝ)
ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ Α. (TR ΓΥΝ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Χ. (LB ΓΥΝ)
ΜΠΙΡΛΗ Β. (TR ΓΥΝ)
ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (LB ΑΝΔ)
ΡΙΖΟΣ Α. (CP ΑΝΔ)
ΤΑΧΛΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ. (LB ΑΝΔ)
02-03/07/2022ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΝΕΩΝ 2022 – ΟΑΚΑ1046ΓΚΟΛΕΜΗ Α. (CP A’ U18 ΓΥΝ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ Α. (CP A’ U21 ΓΥΝ)
ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (CP A’ U18 ΓΥΝ)
ΚΟΥΚΙΔΗ Χ. (CP A’ U21 ΓΥΝ)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Η. (CP A’ U21 ΓΥΝ)
26/06/2022ΑΓΩΝΑΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΠΑΤΡΑ26965132ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΒΕΝΕΤΗΣ Σ. (RC A’ U18 ΑΝΔ)
ΓΑΒΑΚΗΣ Β. (LB ΑΝΔ)
ΓΚΟΛΕΜΗ Α. (CP A’ U18 ΓΥΝ)
ΚΑΛΑΡΙΤΗΣ Σ. (RC Β’ U18 ΑΝΔ)
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΑΙ. (ΒΒ ΑΝΑΠΤ ΓΥΝ)
ΚΟΥΚΙΔΗ Χ. (CP Β’ U18 ΓΥΝ)
ΜΑΡΓΕΤΗ Ι. (RC ΚΟΡ)
ΜΕΤΣΚΑΣ Α. (ΒΒ ΑΝΑΠΤ ΑΝΔ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ Λ. (RC ΠΑΝΚΟΡ Β’)
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ Β. (CP A’ ΑΝΔ)
ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (CP A’ U18 ΓΥΝ)
ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ Δ. (ΒΒ Α’ ΑΝΔ)
ΜΑΡΓΕΤΗΣ Κ. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (LB ΑΝΔ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Κ. (Τ2 ΑΝΔ)
ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ Ι. (RC Β’ U18 ΑΝΔ)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Η. (CP Β’ U18 ΓΥΝ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Ν. (RC ΠΑΜΠ)
ΤΑΧΛΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ. (LB ΑΝΔ)
05/06/2022ΑΓΩΝΑΣ Α’ & Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ1349ΒΕΝΕΤΗΣ Σ. (RC A’ U21 ΑΝΔ)
ΓΚΟΛΕΜΗ Α. (CP B’ U18 ΓΥΝ)
ΔΕΛΗΣΤΑΘΗ Β. (CP B’ ΓΥΝ)
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ Β. (CP A’ AΝΔ)
ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (CP B’ U18 ΓΥΝ)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Α. (RC B’ U18 ΓΥΝ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (CP B’ ΓΥΝ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ Α. (CP B’ U18 ΓΥΝ)
14-15/05/2022ΑΓΩΝΑΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΒΥΡΩΝΑΣ4611148175ΑΝΤΥΠΑΣ Χ. (CP ANAΠΤ U18 ANΔ)
ΓΚΟΛΕΜΗ Α. (CP ANAΠΤ U18 ΓΥΝ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Κ. (Τ1 ΓΥΝ)
ΚΟΡΝΙΖΟΥ Ε. (RC ΠΑΜΠ Β’)
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ Α’ ΓΥΝ)
ΠΑΪΠΑΗΣ Ρ. (LB ΑΝΔ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Χ. (LB ΓΥΝ)
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΓΑΒΑΚΗΣ Β. (LB ΑΝΔ)
ΚΑΛΑΡΙΤΗΣ Σ. (RC ANΑΠΤ U18 ANΔ)
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΑΙ. (LB ΓΥΝ)
ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗΣ Σ. (ΒΒ ΑΝΑΠΤ ΑΝΔ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ι. (CP ΠΑΜΠ Β’)
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΙ. (CP ANAΠΤ ΓΥΝ)
ΜΑΡΓΕΤΗ Ι. (RC KOΡ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ Α. (CP ANAΠΤ U18 ΓΥΝ)
ΜΠΑΤΗΣ Σ. (CP ΠΑΜΠ)
ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ Π. (RC ΠΑΜΠ Β’)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ Λ. (RC ΠΑΝΚΟΡ Β’)
ΠΙΑΝΟΥ Μ. (ΒΒ Α’ ΓΥΝ)
ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΒΙΤΟΥΛΑ Ο. (Τ1 ΓΥΝ)
ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (CP ANAΠΤ U18 ΓΥΝ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (CP B’ΓΥΝ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Μ. (CP ΠΑΜΠ)
ΜΑΡΓΕΤΗΣ Κ. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Γ. (Τ1 ΑΝΔ)
10/05/2022ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕ.Λ. & ΕΠΑ.Λ. 2022 – ΛΑΥΡΙΟ936ΒΕΝΕΤΗΣ Σ. (RC ΜΑΘ)
16/04/2022ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΑΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ66ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ Λ. (RC ΠΑΝΚΟΡ Β’)ΚΟΡΝΙΖΟΥ Ε. (RC ΠΑΜΠ Β’)
09/04/2022ΑΓΩΝΑΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ1611833ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ Δ. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Μ. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ Β. (CP B’ ΑΝΔ)
ΠΑΪΠΑΗΣ Ρ. (LB ΑΝΔ)
ΠΑΠΑΝΔΡΕΑΔΗ Ε. (RC B’ ΓΥΝ)
ΚΟΡΝΙΖΟΥ Ν. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
02-03/04/2022ΑΓΩΝΑΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΎ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ33ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ Α’ΓΥΝ)ΜΕΤAΞΑ Ε. (ΒΒ Α’ΓΥΝ)
26-27/03/2022ΑΓΩΝΑΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ312ΚΡΗΤΙΚΟΣ Σ. (ΒΒ Α’ΑΝΔ)
20/03/2022ΑΓΩΝΑΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ152526ΒΕΡΟΥΧΗ Ε. (RC B’ΓΥΝ)
ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ Α. (TR ΓΥΝ)
ΠΑΪΠΑΗΣ Ρ. (LB ΑΝΔ)
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (ΒΒ Β’ΑΝΔ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Κ. (TR ΓΥΝ)
ΒΕΝΕΤΗΣ Σ. (RC B’ANΔ)
ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ Δ. (ΒΒ Β’ΑΝΔ)
05-06/03/2022ΑΓΩΝΑΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ431ΒΕΝΕΤΗΣ Σ. (RC U18 AΝΔ)
19-20/02/2022ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 2022 – ΤΑΤΟΪ761ΒΕΝΕΤΗΣ Σ. / ΓΑΒΑΚΗΣ Α. / ΠΟΓΑΤΟΣ Α. (RC ΟΜ U21 ΑΝΔ)
ΦΡΕΤΖΑ Α. (CP U21 ΓΥΝ)
12-13/02/2022ΑΓΩΝΑΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΤΑΤΟΪ <link1> <link2>31103747ΒΙΤΟΥΛΑ Ο. (TR ΓΥΝ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Χ. (LB ΓΥΝ)
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Μ. (ΒΒ Β’ΓΥΝ)
ΑΜΠΑΤΖΗΣ Δ. (TR ΑΝΔ)
ΓΑΒΑΚΗΣ Β. (LB ΑΝΔ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Κ. (TR ΓΥΝ)
ΜΕΤΑΞΑ Ε. ( (ΒΒ Β’ΓΥΝ)
ΠΑΠΑΝΔΡΕΑΔΗ Ε. (RC B’ΓΥΝ)
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Π. (LB ΓΥΝ)
ΦΡΕΤΖΑ Α. (CP B’ΓΥΝ)

ΔΕΛΗΣΤΑΘΗ Β. (CP B’ΓΥΝ)
ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (TR ΑΝΔ)
18-19/12/2021ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΒΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α/Γ 2021 – ΟΑΚΑ11236ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ-ΡΙΖΟΣ-ΣΤΑΪΚΑΚΗΣ (ΟΜΑΔ. CP ANΔ)
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Σ. (ΒΒ ΑΝΔ)
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΠΙΑΝΟΥ Μ. (ΒΒ ΓΥΝ)
18/12/2021ΑΓΩΝΑΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ16727ΔΕΛΗΣΤΑΘΗ Β. (CP B’ΓΥΝ)
ΚΟΥΛΕΠΗ Σ. (ΒΒ Β’ΓΥΝ)
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (ΒΒ Β’ΑΝΔ)
ΒΕΡΟΥΧΗ Ε. (RC B’ΓΥΝ)
ΜΑΝΤΑ Ε. (CP B’ΓΥΝ)
ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Β. (BB B’ΑΝΔ)
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Μ. (ΒΒ Β’ΓΥΝ)
30-31/10/2021ΑΓΩΝΑΣ Α’ & Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ11ΚΟΡΝΙΖΟΥ Ν. (RC A’ ΑΝΔ)
23-24/10/2021ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΝΕΩΝ 202144ΒΕΝΕΤΗΣ Σ. / ΓΑΒΑΚΗΣ Α. / ΠΟΓΑΤΟΣ Α. (ΜΙΚΤΟ RC E/N)
18/09/2021ΑΓΩΝΑΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ55ΒΕΝΕΤΗΣ Σ. (RC Β’ Ν.ΑΝΔ)
ΜΑΡΓΕΤΗ Ι. (RC B’ NEAN)
ΠΟΓΑΤΟΣ Α. (RC Β’ Ν.ΑΝΔ)ΓΑΒΑΚΗΣ Α. (RC Β’ Ν.ΑΝΔ)
18/09/2021ΑΓΩΝΑΣ Α’, Β’ & ΑΝΑΠΤ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ321ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (TR ΑΝΔ)
ΠΙΑΝΟΥ Μ. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Σ. (ΒΒ Β’ΑΝΔ)
28/08/2021ΑΓΩΝΑΣ Α’, Β’ & ΑΝΑΠΤ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΦΛΩΡΙΝΑ11ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Β. (ΒΒ Β’ΑΝΔ)
31/07/202121o TFG “ΠΥΡΡΟΣ” – ΔΑΦΝΟΥΛΑ5212ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (CP ΓΥΝ)
ΜΠΙΡΛΗ Β. (TR ΓΥΝ)
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (IN ΑΝΔ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Χ. (LB ΓΥΝ)
ΡΙΖΟΣ Α. (CP ΑΝΔ)
17 & 18/07/2021ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α/Γ 2021 – ΓΑΛΑΤΣΙ413
10 & 11/07/2021ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΝΑ/ΝΓ/Ε/Ν – ΟΑΚΑ431ΦΡΕΤΖΑ Α. (CP NEAN)ΠΟΓΑΤΟΣ Α. / ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Α. (ΜΙΚΤΟ RC E/N)
09/07/2021ΑΓΩΝΑΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΑ/ΝΓ/Ε/Ν ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ11ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Α. (RC NEAN)
03 & 04/07/2021ΑΓΩΝΑΣ Α’, Β’ & ΑΝΑΠΤ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΧΑΛΚΙΔΑ14322133ΜΑΡΓΕΤΗ ΙΦ. (RC ΠΑΝΚΟΡ)
ΠΑΪΠΑΗΣ Ρ. (LB ΑΝΔ)
ΠIANOY M. (BB ΓΥΝ)
ΚΟΥΛΕΠΗ Σ. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (TR ΑΝΔ)
ΤΑΧΛΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ. (LB ΑΝΔ)
ΓΑΒΑΚΗΣ Β. (TR ΑΝΔ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (CP Β’ΓΥΝ)
ΠΟΓΑΤΟΣ Α. (RC A’EΦ)
27/06/2021ΑΓΩΝΑΣ Β’ & ΑΝΑΠΤ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ44ΜΑΡΓΕΤΗ ΙΦ. (RC ΠΑΝΚΟΡ)
19/06/2021ΑΓΩΝΑΣ Α’,Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΑΧΑΪΑΣ321ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (TR ΑΝΔ)ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ Τ. (LB ΑΝΔ)ΤΑΧΛΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ. (LB ΑΝΔ)
05 & 06/06/2021ΑΓΩΝΑΣ Α’, Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ123513ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (TR ANΔ)
ΠΙΑΝΟΥ Μ. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΓΑΒΑΚΗΣ Β. (TR ANΔ)ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ Λ. (TR ΑΝΔ)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Ι. (ΒΒ ΑΝΔ)
29 & 30/05/2021ΑΓΩΝΑΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Μ.Η.Κ. & ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ99ΜΑΡΓΕΤΗ ΙΦ. (RC ΠΑΝΚΟΡ)ΠΙΑΝΟΥ Μ. (RC ΑΝΑΠΤ. ΓΥΝ)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛ. (RC ΚΟΡ)
ΠΑΠΑΝΔΕΡΑΔΗ Ε. (RC B’ΓΥΝ)
ΒΕΝΕΤΗΣ Σ. (RC B’ΕΦ)
ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. (RC ANAΠΤ. Ν.ΓΥΝ)
31/10 & 01/11/2020ΑΓΩΝΑΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Μ.Η.Κ. & ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ22226543ΚΑΛΛΙΤΣΗ Κ. (TR ΓΥΝ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (CP ANAΠΤ. ΓΥΝ)
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Ι. (ΒΒ ΑΝΑΠΤ. ΑΝΔ)
ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ Ε. (CP B’ ANΔ)
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Μ. (ΙΝ ΓΥΝ)
ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ.Π.(ΙΝ ΓΥΝ)
ΜΕΤΑΞΑ Ε. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (TR ΑΝΔ)
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ Τ. (LB ΑΝΔ)
ΡΙΖΟΣ Α. (ΒΒ ΑΝΑΠΤ. ΑΝΔ)
ΑΜΠΑΤΖΗΣ Δ. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΚΟΥΛΕΠΗ Σ. (ΙΝ ΓΥΝ)
ΜΑΝΤΑ Ε. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΠΑΪΠΑΗΣ Ρ. (LB ΑΝΔ)
17 & 18/10/2020ΑΓΩΝΑΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Μ.Η.Κ. & ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ2355454ΚΑΛΛΙΤΣΗ Κ. (TR ΓΥΝ)
ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Γ. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Ι. (ΒΒ ΑΝΑΠΤ. ΑΝΔ)
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Μ. (ΙΝ ΓΥΝ)
ΒΙΤΟΥΛΑ Ο. (TR ΓΥΝ)
ΓΑΒΑΚΗΣ Β. (LB ΑΝΔ)
ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ.Π.(ΙΝ ΓΥΝ)
ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (TR ΑΝΔ)
ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ Η. (ΑΝΑΠΤ. ΒΒ ΑΝΔ)
ΛΕΟΣ Β. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Β. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ Λ. (TR ΑΝΔ)
ΠΑΪΠΑΗΣ Ρ. (LB ΑΝΔ)
ΨΑΡΡΑ ΑΙΚ. (RC KΟΡ)
27/09/2020ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΧ ΑΝΔ-ΓΥΝ 2020 – ΟΑΚΑ211
27/09/2020ΑΓΩΝΑΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΠΑΤΡΑ312ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (TR ΑΝΔ)ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ Λ. (TR ΑΝΔ)
26/09/2020ΑΓΩΝΑΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ413ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Β. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΜΕΤΑΞΑ Ε. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
12 & 13/09/2020ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΝΕΩΝ/ΕΦΗΒΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2020 – ΟΑΚΑ211ΦΡΕΤΖΑ Α. (CP NEAN)
06/09/2020ΑΓΩΝΑΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ413ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
05/09/2020ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ20313553ΑΜΠΑΤΖΗΣ Δ. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ.Π.(ΙΝ ΓΥΝ)
ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (TR ΑΝΔ)
ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ Η. (ΑΝΑΠΤ. ΒΒ ΑΝΔ)
ΓΑΒΑΚΗΣ Β. (LB ΑΝΔ)
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (TR ΑΝΔ)
ΚΟΥΛΕΠΗ Σ. (ΙΝ ΓΥΝ)
ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ Ν. (ΑΝΑΠΤ. ΒΒ ΑΝΔ)
ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Γ. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΛΕΟΣ Β. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΜΑΡΓΕΤΗ Ι. (RC KOΡ)
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ Τ. (LB ΑΝΔ)
23/08/2020ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΦΛΩΡΙΝΑ5131ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (TR ΑΝΔ)
18 & 19/07/2020ΑΓΩΝΑΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ11
11 & 12/07/2020ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2020 – ΟΑΚΑ22
04 & 05/07/2020ΑΓΩΝΑΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ11425ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)ΒΕΡΟΥΧΗ Ε. (RC B’ ΓΥΝ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΓΑΒΑΚΗΣ Α. (RC B’ EΦ)
ΚΟΡΝΙΖΟΥ Ν. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΜΕΤAΞΑ Ε. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
27/06/2020ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ312ΓΑΒΑΚΗΣ Α. (RC B’ EΦ)
21/06/2020ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΠΑΤΡΑ61311ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (TR ΑΝΔ)
20/06/2020ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ26426374ΒΕΡΟΥΧΗ Ε. (RC B’ ΓΥΝ)
ΓΑΒΑΚΗΣ Β. (LB AΝΔ)
ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΥ Ρ. (ΙΝ ΓΥΝ)
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (TR ΑΝΔ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Χ. (LB ΓΥΝ)
ΑΜΟΥΡΓΗ Σ. (CP ANAΠΤ. ΓΥΝ)
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Γ. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (ΒΒ Β’ΓΥΝ)
ΚΟΥΛΕΠΗ Σ. (ΙΝ ΓΥΝ)
ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ Λ. (TR ΑΝΔ)
ΠΑΪΠΑΗΣ Ρ. (LB ΑΝΔ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Θ. (TR ΑΝΔ)
ΜΕΤAΞΑ Ε. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΝΤΕΛΓΚΑΝΤΟ Σ. (LB ΓΥΝ)
13/06/2020ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ22
22-23/02/2020ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 2020 – Σ.Ε.Φ.752
09/02/2020ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΠΑΤΡΑ25521134ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (TR ΑΝΔ)
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (ΤR ΑΝΔ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Π. (RC B’ ΓΥΝ)
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ Τ. (LB ΑΝΔ)
ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Β. (ΒΒ Β’ ΑΝΔ)
ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ Λ. (TR ΑΝΔ)
ΤΑΧΛΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ. (LB ΑΝΔ)
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ Μ. (ΒΒ Β’ ΓΥΝ)
22/12/2019ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΠΑΤΡΑ51112ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (TR ΑΝΔ)ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (RC Β’ ΓΥΝ)ΝΟΝΙΚΑΣ Δ. (TR ΑΝΔ)
14/12/2019ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΧΑΛΚΙΔΑ7142ΒΟΥΤΣΙΝΟΥ Μ. (LB ΓΥΝ)
ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Β. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Γ. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΛΟΥΖΗ Μ. (ΙΝ ΓΥΝ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Χ. (LB ΓΥΝ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (RC B’ ΓΥΝ.)
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ Τ. (ΙΝ ΑΝΔ)
30/11/2019ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΧΑΛΚΙΔΑ811132ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Γ. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (TR ΑΝΔ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Κ. (TR ΓΥΝ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Γ. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΑΜΠΑΤΖΗΣ Δ. (ΙΝ ΑΝΔ)
16/11/2019ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ92412ΚΑΛΛΙΤΣΗ Κ. (TR ΓΥΝ)
ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Β. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Γ. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΜΠΙΡΛΗ Β. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Χ. (LB ΓΥΝ)
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (TR ΑΝΔ)
ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ Γ. (ΙΝ ΑΝΔ)
09/11/2019ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑ, ΝΑΥΠΛΙΟ10352ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Γ. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Κ. (TR ΓΥΝ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (TR ΑΝΔ)
ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Β. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΑΜΠΑΤΖΗΣ Δ. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΚΟΥΡΑΚΟΥ Μ. (ΒΒ ΓΥΝ)
27/10/2019ARKTOS 2019 – ΦΛΩΡΙΝΑ312ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Β. (ΙΝ ΑΝΔ)
19 & 20/10/2019ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ11
13/10/2019TFG LEPANTO 2019 – ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ135323ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (ΒΒ ΓΥΝ)ΚΑΛΛΙΤΣΗ Κ. (TR W)
ΚΟΥΡΑΚΟΥ Μ. (ΒΒ W)
ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Β. (ΙΝ Μ)
03/08/2019TFG PIRROS 2019 – ΔΑΦΝΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ4121ΚΑΛΛΙΤΣΗ Κ. (TR ΓΥΝ) ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Β. (ΙΝ ΑΝΔ) ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (ΒΒ ΓΥΝ)
30/06/2019ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΤΟΛΟΦΩΝΑ312ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Β. (IN ΑΝΔ)ΤΣΑΪΡΗΣ Γ. (LB ΑΝΔ)ΜΑΤΣΙΚΑΣ Θ. (LB ΑΝΔ)
16/06/20191η ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ – ΟΑΚΑ1214142ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ Β. (LB ΓΥΝ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Κ. (ΤR ΓΥΝ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Χ. (LB ΓΥΝ)
ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ Μ. (LB ΓΥΝ)
ΚΟΥΡΑΚΟΥ Μ. (BB ΓΥΝ)
ΛΑΝΗΣ Θ. (TR ΑΝΔ)
ΜΑΤΣΙΚΑΣ Θ. (LB ΑΝΔ)
18 & 19/05/2019ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ12142 2 3ΚΑΛΛΙΤΣΗ Κ. (ΤR ΓΥΝ)
ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Β. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ Μ. (LB ΓΥΝ)
ΑΜΠΑΤΖΗΣ Δ. (ΙΝ ΑΝΔ)
ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΜΑΝΤΟΣ Σ. (CP ΑΝΑΠΤ. ANΔ)
ΚΟΥΡΑΚΟΥ Μ. (ΒΒ ΓΥΝ)
ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ Ε. (LB ΑΝΔ)
12/05/2019ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΠΑΤΡΑ72212ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ν. (ΒΒ ΓΥΝ) ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Β. (ΙΝ ΑΝΔ)ΑΜΠΑΤΖΗΣ Δ. (ΙΝ ΑΝΔ)ΜΑΝΤΑ Ε. (ΒΒ ΓΥΝ) ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ Ε. (LB ΑΝΔ)
13 & 14/04/2019ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ – ΟΑΚΑ11

Δείτε ακόμα: