O ΘΡΥΛΙΚΟΣ SANTE SPIGARELLI ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ
![](https://avarisarchery.gr/wp-content/uploads/2019/12/sante-Spigarelli.jpg)
Η Ιταλία έχει ήδη εξασφαλίσει δύο θέσεις για το Tokyo και κυνηγάει περισσότερες στα επερχόμενα προ-ολυμπιακά τουρνουά. Γι’ αυτό και η ιταλική ομοσπονδία διόρισε μία τριάδα εμπειρότατων τεχνικών ώστε να εξασφαλίσει την καλύτερη δυνατή προετοιμασία στο δρόμο προς τους Ολυμπιακούς αγώνες.
Επικεφαλής, ο θρύλος της παγκόσμιας τοξοβολίας Sante Spigarelli συνεπικουρούμενος από τους Matteo Bisiani και Natalia Valeeva.
Περισσότερα:
![](https://avarisarchery.gr/wp-content/uploads/2019/12/FRHSDNGDMGSJDJ.jpg)