![](https://avarisarchery.gr/wp-content/uploads/2024/05/xf114646151djksd64d54v4d464sd464v6s-1024x625.jpg)
ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ ΜΕ 49 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ 18-19/05/2024 | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Σε μία εξαιρετική διοργάνωση από το σύλλογο Ε.Π.Ο.Σ. Φυλής, ο ΑΒΑΡΙΣ έδωσε δυναμικό παρόν συμμετέχοντας με 49 αθλητές και αθλήτριες σε όλα τα τόξα και τις ηλικιακές κατηγορίες, κατακτώντας 13 χρυσά, 9 αργυρά και 7 χάλκινα μετάλλια στον αγώνα τοξοβολίας ανοιχτού χώρου που πραγματοποιήθηκε στο Γήπεδο “Πανόραμα” των Άνω Λιοσίων, συνοδεύοντάς τα και με 12…
Read more