ΜΕ ΡΕΚΟΡ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ (48) Ο “ΑΒΑΡΙΣ” ΣΤΟ ΒΥΡΩΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΧΩΡΟΥ
![](https://avarisarchery.gr/wp-content/uploads/2019/01/cropped-50057665_10156192114113282_2644691232806141952_n-7.jpg)
“Μετακίνηση πληθυσμού” από τη Νίκαια προς το Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα αυτό το Σαββατοκύριακο 14-15 Μαϊου για τον αγώνα τοξοβολίας ανοιχτού χώρου που διοργανώνει ο ΑΟ Καρέα, ο Δήμος Βύρωνα και η Ελληνική Ομοσπονδία Τοξοβολίας.
48 αθλητές και αθλήτριες του ΑΣΤ “ΑΒΑΡΙΣ”, από τους επιφανείς τοξότες μας της Α’ Κατηγορίας έως μικρά παιδιά 9-10 ετών των ακαδημιών της ομάδας μας λαμβάνουν μέρος στις κατηγορίες του ολυμπιακού & του σύνθετου τόξου, του barebow αλλά και των παραδοσιακών τόξων – μια αριθμητική αποστολή άνευ προηγουμένου για το σύλλογο και πιθανώς για τα χρονικά της ελληνικής τοξοβολίας.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΣΤ ΑΒΑΡΙΣ
Σάββατο 14 Μαϊου 9:45 – 14:30
![](https://avarisarchery.gr/wp-content/uploads/2022/05/CaptureAVVIRAFZNFHD.png)
Κυριακή 15 Μαϊου 8:15 – 13:00
![](https://avarisarchery.gr/wp-content/uploads/2022/05/CaptureAVVIRBKSLANHKSFHNKSLAH.png)
Κυριακή 15 Μαϊου 13:00 – 18:15
![](https://avarisarchery.gr/wp-content/uploads/2022/05/CaptureAVVIRCNKSNVKDABNLSB.png)
Προπονητές: Γιάννης Τσιορμπατζής – Ευριπίδης Αυγουστόγλου
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ !!!
![](https://avarisarchery.gr/wp-content/uploads/2019/01/cropped-received_743659789342271-3-1024x456.jpeg)