Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ
![](https://avarisarchery.gr/wp-content/uploads/2019/08/μακρηςγ.jpg)
‘Ολοι εμείς στην οικογένεια του Αθλητικού Συλλόγου Τοξοβολίας “ΑΒΑΡΙΣ” αισθανόμαστε ιδιαίτερη χαρά και υπερφάνια για τον τοξότη του συλλόγου μας αλλά και αρχηγό της Εθνικής Ομάδας Καλαθοσφαίρισης με Αμαξίδιο Γιώργο Μακρή για τη συμβολή του στην κατάκτηση του Πανευρωπαϊκού Πρωταθλήματος C – ECMC (Γ’ Κατηγορία) και την άνοδο στην Β’ Κατηγορία.
![](https://avarisarchery.gr/wp-content/uploads/2019/08/ηασγηφγηαφγηεφΦΗΕ.jpg)
Ενδεικτικά ρεπορτάζ:
Θερμά συγχαρητήρια στο Γιώργο και σε όλη την ομάδα και ευχόμαστε σύντομα ανάλογες επιτυχίες και στην τοξοβολία.